Balıkesir Büyükşehir Belediye Meclisi yeni dönemin ilk toplantısını Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Akın başkanlığında gerçekleştirdi – GÜNDEM

Edremit Belediye Başkanı Mehmet Ertaş'ın da katıldığı toplantıda gündem maddeleri görüşüldü ve karara bağlandı.

Balıkesir Büyükşehir Belediye Meclisi'nde gerçekleştirilen yeni görev döneminin ilk meclis toplantısında 2023 yılı faaliyet raporu görüşüldü. Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Meclis komisyonlarına Edremit Belediye Meclisi üyeleri seçildi. Buna göre; Kojenerasyonda Plan ve Bütçe Komisyonu Cavit Cebeci, Planlama ve Bayındırlık Komisyonu ile Doğal Afetler, Deprem ve Kentsel Dönüşüm Komisyonu Nevin Sayman, Turizm ve Tanıtma Komisyonu ile Temel Haklar ve Hukuk Komisyonu Erdal Can Özkoca, Kent Estetiği Komisyonu ile Çevre ve Sağlık Komisyonu seçildi: Kemal Kaya, AK Parti Kent Estetiği Komisyonu Ahmet Ergit ve Turizm ve Tanıtma Komisyonu Ekrem Umutlu. Yeni görev süresinin ilk toplantısında gündemdeki maddeler oylanarak karara bağlandı.

Edremit Belediye Başkanı Mehmet Ertaş, şunları söyledi: “Yeni dönemin ilk Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Meclis toplantısını gerçekleştirdik. Balıkesir'e coşku, kararlılık ve gayretle beş yıl boyunca hizmet edecek olan Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanımız Ahmet Akın'a teşekkür ediyoruz. tüm belediye başkanlarımıza ve meclis üyelerimize başarılar diliyor, yeni dönemin Balıkesir ve Edremit'imize hayırlı olmasını temenni ediyor, şehrimizin güzel geleceği için yolumuzun daima açık olmasını diliyorum.
Kaynak: (guzelhaber.net) Güzel Haber Masası

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir