TikTok yasaklanacak mı? TBMM Dijital Medya Komisyonu Başkanı Hüseyin Yayman'dan açıklama! X'e “Ya geliyorsun ya da gelmiyorsun” açıklaması (Twitter)

TikTok dünya çapında en çok konuşulan sosyal medya uygulamalarından biri olmaya devam etse de bununla ilgili bazı tartışmalar devam ediyor. Zaman zaman “TikTok yasaklanacak mı?” sorusu ortaya çıkıyor. Bu konu da gündeme geliyor. Türkiye Büyük Millet Meclisi Dijital Medya Komisyonu Başkanı Hüseyin Yayman, TikTok ve X (Twitter) hakkında dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

“YA GELİN YA GELMEYİN, SANAL OFİS AÇIP GİTMEK YETERLİ DEĞİL”

Sabah haberine göre; Dijital Medya Komisyonu seçimden bu yana ilk toplantısını gerçekleştirdi. TBMM Dijital Medya Komisyonu Başkanı Hüseyin Yayman, toplantıda yaptığı konuşmada şunları söyledi: “Twitter'a soruyorum ya geleceksiniz ya da sanal ofis açıp gideceksiniz. Kaç kişi çalışıyorsunuz, kaç lira vergi ödüyorsunuz?

Thumbs_b_c_1b9687b5a470fc3edba76c2a56ec1127

TİKTOK YASAKLANACAK MI? YAYMAN: “BU SON…”

Komisyon Başkanı Yayman, TikTok yasağına karşı olduklarını vurgulayarak, “Kimse dokunulmaz değildir. Bütün bunların amacı burada da yasaklamak.” dedi.

AA-20240509-34511253-34511252-TBMM_DIJITAL_MECRALAR_KOMISYONU_TOPPENDI

Mynet Youtube
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Gazipaşa-Alanya Havalimanı'nda uçuşlar saat 22.00'de başlayacak.Gazipaşa-Alanya Havalimanı'nda uçuşlar saat 22.00'de başlayacak.
Ümit Özdağ'dan Fatih Portakal'ın muhalefet eleştirisine canlı yayında yanıt! "Adresini verirsen sana gözlük ve kulaklık göndereceğim."Ümit Özdağ'dan Fatih Portakal'ın muhalefet eleştirisine canlı yayında yanıt! “Adresini verirsen sana gözlük ve kulaklık gönderirim.”
Vatandaşlara otomobille çarparak yaraladı!  Eski hakim ve savcının oğlu yine kazaya karıştıVatandaşlara otomobille çarparak yaraladı! Eski hakim ve savcının oğlu yine kazaya karıştı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir