“Sonunda geri aldım” dedi ama… Ruhi Çenet'in 8,5 milyondan fazla abonesi olan YouTube kanalıyla alakası olmayan bir canlı yayın başladı! Yine mi hacklendin?

Yayınladığı videolar sayesinde 8,5 milyondan fazla aboneye ulaşan popüler YouTuber Ruhi Çenet'in YouTube kanalı geçtiğimiz günlerde çalındı.

Çenet, geçtiğimiz günlerde hesabı geri aldığını iddia eden bir paylaşım yapmıştı. Popüler YouTuber, “Sonunda kanalımı hackerlardan geri aldım ancak 13 yıl boyunca yaptığımız tüm videolar silindi ve yaklaşık 300.000 abonemi kaybettim.” dedi.

RUHİ ÇENET KANALI YENİDEN HACKLENDİ Mİ?

Artık Ruhi Çenet'in YouTube kanalında yeni bir canlı yayının açıldığı görüldü. Bu yayının Çenet kanalına yabancı gelmesi şüpheleri artırdı.

ruhi

Çenet kanalının yeniden hackerların eline geçmiş olabileceği düşünülüyor.

ruhi2

Söz konusu canlı yayında Amerikalı TV sunucusu Tucker Carlson'un Telegram'ın kurucusu Pavel Durov ile yaptığı röportaj yer alıyor ancak bir farkla. Yayın sırasında izleyicilere QR kod gösteriliyor. Bu QR kodunu taramamanızı öneririz.

Ruhi Çenet henüz konuyla ilgili bir paylaşım yapmadı.

Mynet Youtube
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Bakan Uraloğlu o hızlı tren hattı için tarih verdiBakan Uraloğlu o hızlı tren hattı için tarih verdi
Bu açıklamasıyla diğer CHP'lilerden farkını ortaya koydu!  Beşikçioğlu'ndan olağanüstü açıklama: o sözler Bu açıklamasıyla diğer CHP'lilerden farkını ortaya koydu! Beşikçioğlu'ndan olağanüstü açıklama: “Borç” kelimesi sosyal medyaya damga vurdu
Türk loto milyoneri kalan parasını açıkladı!Türk loto milyoneri kalan parasını açıkladı!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir