Senua's Saga: Hellblade II ve Serum, DLSS 3 desteği kazanıyor – TEKNOLOJİ

Senua Efsanesi: Hellblade II oyun dünyasına DLSS3 ve Refleks Teknolojilerine yönelik desteğin ilk gününe giren GeForce RTX oyuncuları, mükemmel ve sade bir deneyimin keyfini çıkarabilecekler sistem gecikmesiİle kavga etmeye başlayacak.

Komplolar ve tehlikelerle dolu lekeli bir dünyada heyecan verici bir yolculuk vaat eden, adrenalin dolu, hikaye odaklı bir macera için 23 Mayıs. Serum oyuna Hazırlanmak. GeForce RTX kullanıcıları, DLSS 3, DLAA ve Reflex geliştirmeleriyle oyunun sırlarını açığa çıkarırken mükemmel bir deneyim yaşayacak.

Yıldız Vatandaş Windows 8.0 için yayımlanan en son güncelleme, GPU'nun sınırlı olduğu senaryolarda iyileştirilmiş kare hızlarıyla oyun deneyimini zenginleştiriyor. DLSS2 Süper Çözünürlük işlevi sunar. Ayrıca 23 Mayıs'ta yayınlanacak yeni denizcilik macerası Denizdeki gemiler Yelken açmaya ve yeni bir maceraya atılmaya hazır olun. Bu yeni nesil deniz simülasyonu deneyimi, optimize edilmiş performans için DLSS 2 desteği ile desteklenmektedir.

Farklı bir macera arayanlar 28 Mayıs'ta vizyona girecek filme göz atacaklar. EA SPORTS™ F1® 24Kesinlikle kontrol edebilirsiniz. Bu oyun DLSS 3, DLAA, Reflex ve ışın izleme gibi RTX teknolojisiyle birlikte gelir. Hayatınızın yarışında ekstra kare hızları ve tepki süreleriyle rakiplerinize karşı avantaj elde edin ve onları zafer çemberinden selamlarken oyunun güzelliğinin tadını çıkarın.

Explorers 22 Mayıs'ta çıkıyor. Fırtınalı dalgalarSolaris-3'ün ıssız dünyasını keşfedebilecek. Merakla beklenen bu oyun, hızlı tempolu savaşlar ve bağımlılık yaratan bir oyun sunuyor. DLSS 2 desteğiyle GeForce RTX kullanıcılarına daha da geliştirilmiş bir deneyim vaat ediyor.

Ve eğer bu yeterli değilse, Ubisoft'un sansasyonel arenada nişancı oyunu XDefiant sistem gecikmesini %58 oranında azaltacak olan Reflex ile bugün kullanıma sunuluyor.

Son olarak, en yeni Game Ready Sürücümüz ASUS, Dell, Philips, IODATA ve LG gibi iş ortaklarından 11 sürücü içerir. G-SYNC uyumlu ekran için destek ekler. Bu ekranlar daha iyi bir değişken yenileme hızı deneyimi sunarak oyun deneyimini daha akıcı hale getiriyor. Tüm G-SYNC, G-SYNC ULTIMATE ve G-SYNC uyumlu oyun monitörlerinin tam listesi için ideal ekranı hızla bulmanıza yardımcı olabilecek web sitemizi ziyaret edin. güncellenen G-SYNC sayfasına bakmak.

GeForce RTX, bu yeni oyunlarda karada, denizde ve uzayda benzeri görülmemiş performans ve görsel doğruluk sunarak oyun teknolojisinin sınırlarını zorlamaya devam ediyor. Bu haftanın yayınları hakkında daha fazla bilgi için makalenin tamamına göz atın.

Kaynak: (guzelhaber.net) Güzel Haber Masası

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir