Nilüfer Belediyespor'un yeni yönetiminden başkan Özdemir'e ziyaret – SPORT

Genel kurulda göreve gelen Nilüfer Belediyespor Kulübü Başkanı Muharrem Or ve yönetim kurulu üyeleri, Nilüfer Belediye Başkanı Şadi Özdemir'i makamında ziyaret etti. Sporu tabana yayarak her yaştan insana tanıtmayı hedeflediklerini belirten Belediye Başkanı Özdemir ile kulübün hedeflerini paylaştıklarını belirten Belediye Başkanı Şadi Özdemir, olağanüstü genelgenin ardından göreve gelen kulübün yeni yönetimini Nilüfer Belediyespor'da ağırladı. . Nisan ayında Halk Evi'ndeki ofisinde toplantı yapıldı.
Ziyarette Nilüfer kulübü Belediyespor Başkanı Muharrem Or, Nilüfer'in yönetim kurulu üyeleri ve belediye başkan yardımcıları Mahmut Demiröz, Tezcan Öztürk, Okan Şahin ve Nilüfer Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Başkanı Hülya da hazır bulundu. Akgül.
Nilüfer Belediyespor kulübü başkanı Muharrem Or, kulübün genel durumu ve gelecek hedefleri hakkında Nilüfer Belediye Başkanı Şadi Özdemir'e bilgi verirken, genel kurulun ardından ilk yönetim kurulu toplantısını gerçekleştirip görev dağılımı yaptığını söyledi. Kulüp olarak taban sporunu sevdirmeyi ve her yaştan insana tanıtmayı hedeflediklerini belirten Muharrem Or, şöyle konuştu: “Amatör sporlara ağırlık vererek halkı sporun birçok branşıyla tanıştırmak istiyoruz. Şehirde yaşayan her insanın spor yapabileceği nitelikli ortamlar hazırlamak için ilk günden itibaren çalışmalarımıza başladık. Alt yapısı güçlü kulüplerden biriyiz. Farklı spor dallarında başarılı sporcular yetiştirip milli takımlara ve profesyonel liglere göndereceğiz. Ayrıca profesyonel liglere katılan ve Nilüfer'i başarılarıyla gururlandıran hentbol ve voleybol takımlarımız da var. “Yeni sezonda hem voleybolda hem de hentbolda başarılı takımlar oluşturarak yeni başarılara imza atmak istiyoruz” dedi Nilüfer Belediyespor yönetimine başarılar dileyen Nilüfer Belediye Başkanı Şadi Özdemir, amatör spor dallarına yönelerek tanıtılmasının öneminin altını çizdi. şehirde yaşayan herkese spor. Başkan Özdemir, şunları söyledi: “Nilüfer Belediyespor'un herkesin faydalanabileceği bir konuma geleceğine inanıyorum. Amatör spor sektörlerine odaklanmak ve gençlerin, çocukların ve kadınların spor yoluyla buluşabilecekleri ortamların yaratılması temel hedeflerden biri olmalıdır. Belediyemizin Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü ile işbirliği yaparak güzel işler yapacağınıza inanıyorum. Kadın voleybol takımımız ve erkek hentbol takımımızın yeni başarılarla bizleri gururlandırmasını diliyorum. Ziyaretin sonunda “Size güveniyoruz” diyen Nilüfer Belediyespor Başkanı Muharrem Or, hentbol takımının formasını Nilüfer Belediye Başkanı Şadi Özdemir'e teslim etti. Kaynak: (guzelhaber.net) Güzel Haber Masası

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir