MAGA memecoin birini daha zengin yaptı: ne kadar kazandı?

Bir yatırımcı, Donald Trump temalı MAGA (TRUMP) meme tokenından yalnızca üç gün içinde 2,7 milyon dolar kar elde etti.

Lookonchain'e göre 27 Mayıs'ta

“24 ve 25 Mayıs'ta 6 milyar dolarlık MAGA'yı satın almak için 537,5 bin dolar harcadı, ardından 10 dakika önce kar elde etmek için 1,5 milyar dolarlık MAGA'yı 744 bin USDT'ye sattı. Şu anda 2,51 milyon doları var. milyar dolarlık MAGA. “

MAGA tüccar tokenlarının satın alınması. Kaynak: Lookonchain

Uzman tüccarın portföyü tamamen MAGA tokenlarından oluşmaktadır. MAGA son 24 saatte %82'den fazla artış gösterdi. CoinStats verilerine göre cüzdanın değeri şu anda 2,2 milyon doların üzerinde ve sadece birkaç saat önce, sabah 10 civarında, 4 milyon doların üzerinde bir değere sahipti.

Cüzdan kaynakları “0x303”. Kaynak CoinStats

MAGA tokeni, Cumhuriyetçi başkan adayı Donald Trump'ın dijital varlıklarla ilgili yorumlarının ardından önemli kazanımlar elde etti.

9 Mayıs'ta MAGA, Trump'ın kripto yanlısı duruşunu açıklayan yorumlarının ertesi günü %78'den fazla artış gösterdi ve ticaret hacmi %62'den fazla artarak 281 milyon dolara yükseldi.

“Bu benim için sorun değil. Bunun iyi ve sağlam olduğundan emin olmak istiyorum. Ama bu benim için sorun değil. Eğer kripto para birimlerini seviyorsanız (ve birçok farklı formda olabilirler). kripto, Trump'a oy verseniz iyi olur. Vereceksiniz.”

İle ilgili: 2 bin dolar değerindeki Solana'yı (SOL) satın alan tüccar 8 saatte servet kazandı

MAGA içeriden memecoin'lerin yükselişine dair bir kepçe mi kullanıyor?

Söz konusu yatırımcının 2,7 milyon dolarlık karı, Datawallet'ın Lookonchain'in gönderisine yaptığı yorumun yanı sıra, X'te içeriden bilgi ticareti yapıldığı yönündeki suçlamalara yol açtı:

“Hiç kimse 'ekstra' bilgi olmadan bir memecoin'e 500.000 dolar harcamaz.”

Geçtiğimiz hafta Lookonchain, “içeriden birinin” MAGA memecoin sattığını söyledi. Bu kişi daha önce 22 farklı cüzdan kullanarak MAGA arzının %33'ünü satın almak için 5,35 Ether (ETH) harcamıştı.

Bir başkası olan Dominium'a göre, işlemler “dahili” bilgi sızıntıları yerine önemli MAGA kar marjları oluşturmak için arbitraj fırsatlarından yararlanan maksimum çıkarılabilir değer (MEV) robotları tarafından gerçekleştirilmiş olabilir.

“Dikkatli bakarsanız bunlar MEV bot işlemleri.”

Diğer birçok kullanıcı Lookonchain'in iddialarının doğruluğunu sorguladı ve iddia edilen tacirin sadece bir MEV botu olduğunu öne sürdü.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir