Her şeyi şöhretin zirvesinde bıraktı! Tarık Tarcan olayı yıllar sonra itiraf etti

80'li ve 90'lı yıllara damga vuran ve Çarkıfelek yarışmasıyla gönülleri fetheden Tarık Tarcan, yıllar sonra ortaya çıktı.

Her şeyi şöhretin zirvesinde bırakıp kendine bambaşka bir hayat kuran Tarık Tarcan, Yeşilçam'ın ustalarından Hülya Koçyiğit'in sunumuyla TRT 2'de yayınlanan “Film Gibi Hayatlar” programına konuk oldu.

Tarık Tarcan, yılın 6 ayını Antalya'nın tarihi Kaleiçi semtinde, geri kalan ayını da Marmaris Bozburun'da geçiriyor ve şunları söylüyor: “İstanbul'dan ayrıldığıma sevindim, şimdi durum daha da kötü. Yapmadığımız bir hayat var. Bilmek.” Ne zaman bitecek.”

“Sinemayı bırakmayacağım”

Efsane isim, şöhretin zirvesindeyken bıraktığı şu itirafla dikkat çekti:

“Yakında oyunculuğu bırakacağımı söylediğim zamanlar oldu. Bu dönemde bir oyuncunun antrenörünün olması çok önemli. Keşke o zaman gerçekleşseydi. Sinemadan vazgeçmedim. “Televizyon programı yaptım, tekrar yapmak isterim ama televizyonda program yok, dizi var.”

tir
Tarık Tarcan'ın son halini görenler, “Doğayla iç içe olmak işe yarıyor” ve “Adam çok karizmatik” yorumunu yaptı.

ekran penceresi
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Yüz gerdirme yaptırdı ve son görünümünü paylaştı! Yüz gerdirme yaptırdı ve son görünümünü paylaştı! “Kardeşim, ne yaptın?”
Birincilik ödülü herkesi şaşırttı!  Arda Güler'in isteği dikkat çektiBirincilik ödülü herkesi şaşırttı! Arda Güler'in isteği dikkat çekti
Nuri Alço'dan hayranlarını üzen haber!  hastanede yatanNuri Alço'dan hayranlarını üzen haber! hastanede yatan

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir