GAİN'in yeni aksiyon dizisi “Arjen” yayında… – KÜLTÜR VE SANAT

GAİN'in aksiyon sahneleriyle dikkat çeken yeni dizisi “Arjen” yayında! Yapımcılığını ve başrolünü Tolgahan Sayışman'ın üstlendiği dizide Talat Bulut, Ezgi Eyüboğlu, Alican Yücesoy, Dilara Aksüyek, Saruhan Hünel, Yunus Eski Cemal Toktaş ve Cemal Toktaş gibi ünlü isimler katılıyor..

GAİN'in yeni aksiyon dizisi Arjen'in ilk bölümü bugün izleyiciyle buluştu. Dizinin oyuncu kadrosunda Tolgahan Sayışman yer alıyor. Talat Bulut, Ezgi Eyüboğlu, Alican Yücesoy, Dilara Aksüyek, Saruhan Hünel, Yunus Eski ve Cemal Toktaş gibi ünlü isimler..

Üretiminin kalitesiyle de dikkat çeken “Arjen”, Küçük yaşta sokakta yaşamak zorunda kalan bir çocuğun bir katile dönüşme hikâyesi anlatılıyor. Ailesini düşmanlardan korumak için her şeyi yapan Arjen, acımasızlığıyla tanınır. Ancak ailesinin kendisine verdiği bir görev bunu gerçekleştirmiştir. Arjen'i çok büyük bir yol ayrımına getirecek ve onu hiç ummadığı bir hayatın ortasına sürükleyecektir.

Han Medya Yapım yönetmenliğinde yapımcılığını Tolgahan Sayışman'ın üstlendiği “Arjen”euOyuncu Altan Erkekli konuk oyuncu olarak katıldı. Yönetmenliğini Umut Sarıboğa'nın üstlendiği dizinin senaryosunu Altuğ Küçük yazıyor.

“Arjen” ilk bölümüyle artık sadece GAİN'de…

Kaynak: (guzelhaber.net) Güzel Haber Masası

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir