Epic Games Steam'in yolunda ilerliyor! Döviz kuru güncellenecek – Son Dakika Bilim Teknoloji Haberleri

Oyunseverlerin Steam'den sonra en büyük kalesi olan Epic Games, güncel döviz kurunu güncelleme kararı aldı.

Yayınlanma: 20.04.2024 – 13:19

Abo Ol

Google Haberleri

Steam, Türkiye'deki döviz kurunu dolar olarak güncelledi. Oyuncuları oldukça zorlayan bu duruma Epic Games de yanıt verdi. Epic, geliştiricilere gönderdiği e-postada uygulamadaki fiyatlandırma politikasının değişeceğini söyledi. Döviz kurlarını daha iyi yansıtacak şekilde güncelleme yaptığımızı söyleyen Epic, son kalenin de düşeceğinin sinyalini veriyor.

EPIC GAMES'DE OYUN FİYATLARI ARTACAK

E-postadaki açıklamaya göre:

“Epic Games Store dünya çapındaki kullanıcılarıyla geniş bir kitleye ulaşıyor. Ürün fiyatlandırmasının bölgeler arasında adil ve tutarlı olmasını sağlamak için iş ortaklarımıza, sundukları ürüne özel önerilen bölgesel fiyat sınıflarını sağlıyoruz. Mevcut kuralları ve döviz kurlarını daha iyi yansıtacak şekilde şu anda bu bölgesel fiyat sınıflarını güncelliyoruz.

Yakın zamanda yapmadıysanız her bölge için güncel ürün fiyatlarını incelemenizi öneririz. Fiyatlandırma stratejiniz, hedef kitlenize değer sağlarken sürdürülebilir bir iş yapısı kurmanıza yardımcı olur. Fiyatları herhangi bir para biriminde güncellerseniz indirimli etkinliklere katılabilmek için 30 gün beklemeniz gerektiğini lütfen unutmayın.

Cumhuriyet Tatil otel rezervasyonu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir