“Dünyanın Üç Günü” filminin galası yapıldı: Parlak, çekimler sırasında çok duygusal anlar yaşadığını söyledi – Son Dakika Kültür Sanat Haberleri

ÖzdilekPark Cinetime'da gerçekleştirilen galaya filmin oyuncuları, yapımcısı, yönetmeni ve teknik ekibi katıldı.

Oyuncu Bülent Emrah Parlak, yaptığı açıklamada, geçen yıl vefat eden usta oyuncu ve tiyatrocu Yılmaz Gruda ile çekimler sırasında çok duygusal anlar yaşadığını ve özel sohbetler yaşadığını söyledi.

“BUNA ÇOK İHTİYACIMIZ VAR”

Parlak, Gruda'nın kitabını okuduğunu ve tam da ona kitabını anlatmak üzereyken öldüğünü belirterek, şöyle konuştu:

“Kitabını okuduğumu kendisine söyleyemedim. Çekimler çok iyi geçti. Çok eğlenceli bir film izleyiciyi bekliyor. Biz çekerken çok eğlendik. Gerisini seyirciye bırakıyoruz. İzleyiciler filmleri izlemeye devam etmeli.” Sinemada seyircinin yaşadığı zorlukları aşmaya o kadar ihtiyacımız var ki.”

Oyuncu Batuhan Sert, çekimler sürecinden çok keyif aldığını belirterek, “Tüm oyuncu arkadaşlarıma ve yönetmenim Caner Erzincan'a teşekkür ediyorum. Herkesin keyifle izlemesi lazım.”

Filmin oyuncu kadrosunda Begüm Öner, Sıla Korkmaz, Ceren Soylu, Şevki Özcan, Ayhan Taş, Bülent Çolak, Tuncay Gençkalan, Burcu Sent ile geçen yıl vefat eden usta oyuncu ve tiyatrocu Yılmaz Gruda yer alıyor.

Yönetmenliğini Caner Erzincan'ın üstlendiği yapım, 3 Mayıs'ta vizyona girecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir