Aleyna'dan eşi aracılığıyla Yunus Emre'ye mesaj! Beria Özden bunu duyunca çılgına döndü

Survivor All Star'da Yunus Emre ile Aleyna arasındaki yakınlık sona erdi, dostluğun yerini gerilim aldı. Konseyde karşı karşıya gelen ikili bununla da kalmadı. Aleyna'nın Survivor fragmanındaki sözleri, daha önce eşine “Aleyna'dan uzak dur” uyarısında bulunan Beria Özden'i kızdırdı.

Survivor fragmanında Aleyna, Yunus Emre hakkında şunları söyledi: “Düellolarda hep eşinin beni havaalanında beklediğini söylerdi. Bu gidişle eşi onu havaalanında bekliyor olacak. Yunus Emre benden önce gidecek” ” onu burada bırak.”

ALEYNA İLGİLENDİ

Bu sözlerin ardından Beria Özden şunları paylaştı: “Fragmanı gördüm yine güldüm. Aradan 2 ay geçti. Primoğlu evli olduğunu yeni mi fark ettiniz? Evli olduğunu yeni mi anladınız? Şaka yapmayı ve demeyi sever misiniz? : “L 'Beklediğim tek şey eşim.' Aleyna, “Herkes önce kendi hareketlerine baksın. Konserdeki aptalca hareketlerin yüzünden sana ne yaptığımı muhtemelen hatırlayacaksın. Bir daha benim ve ailem hakkında konuşursan sana hatırlatırım” diye tehdit etti Aleyna.
Ekran görüntüsü

ekran penceresi
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Neşet Turan'ın ailesine taziyeye gitti! "Keşke böyle olmasaydı"Neşet Turan'ın ailesine taziyeye gitti! “Keşke böyle olmasaydı”
Aşağıdan ateş edilmesine kızdı!  Kaza yine ortadan kaybolduAşağıdan ateş edilmesine kızdı! Kaza yine ortadan kayboldu
Aşk pozlarındaki o detay konuşuldu!  Dalgalara gelince...Aşk pozlarındaki o detay konuşuldu! Dalgalara gelince…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir