Ajda ve arkadaşları 12 Haziran'da Beşiktaş Stadı'nda! Süperstar'a ünlü arkadaşları da eşlik edecek.

Dev bir orkestrayla sahneye çıkacak olan Ajda Pekkan, Türkiye'nin en ünlü sanatçılarından arkadaşlarıyla birlikte efsane şarkılarını seslendirecek.

BWO Entertainment'ın düzenlediği bu konserde Ajda Pekkan muhteşem bir görsel şov sergileyecek.

Merakla beklenen konser öncesinde basınla buluşan Ajda Pekkan, şunları söyledi: “Hayatımda ilk kez stadyumda konser vereceğim. Yıllar sonra bu seviyede ve bu kadar büyük bir yerde olmak heyecan verici. Çok heyecanlıyım. Umarım her şey harika gider. Güzel bir projeydi. Çok yoğun çalışıyoruz dedi.

“Fırtına gibi koşuyoruz”

Yeni nesilden gerçekten beğendiği isimlerin olduğunu belirten Süperstar, şöyle konuştu: “Bazılarıyla düet yapıyorum, onlara şarkılar yazdım. Tabii bu aşamada fırtına gibi yarışıyoruz. Hayal ettiğimiz şeyleri başarmak için çok çaba harcıyoruz. Çok değerli dostlarımızla sadece görsel olarak değil fiziksel olarak da enerji ve sinerji anlamında da; Hem orkestradaki arkadaşlarımızla hem de bana eşlik edecek arkadaşlarımızla çok güzel ilerliyoruz” dedi.

Stadyum konserine adeta bir maratona hazırlanır gibi hazırlandığını belirten Ajda Pekkan, Selda Bağcan, Nilüfer, Mazhar-Fuat, Işın Karaca, Hande Yener, Sıla, Cem Adrian, Mabel Matiz, Mert Demir, Semicenk, Motive, Norm Ender ve korosu, Dolapdere Bing Gang' konserinde kendisine eşlik edeceğini duyurdu.

2

Harika bir konser olacağına inandığını belirten Pekkan, şöyle konuştu: “Konser için geri sayım başladı. O gece gerçekleşse bile harika olacağını düşünüyoruz. Tabii biraz farklı bir konsept, ilk kez şarkıcı olacağım için benim ve arkadaşlarım için çok önemli. Bir sporcu gibi antrenmanlara başladım. 2 kilo alırsam deliririm. 2 kilo bana 10 kilo gibi geliyor. Diyete başladım, spor yapıyorum. Dikkatli yaşıyorum, hepimizin sağlıklı yaşaması lazım. Ben ilgi odağı olduğumda bile çok soyut bir şekilde yaşamayı seven bir insanım. Çünkü o zaman daha üretken olabilirim. “Her şeyin zihinsel olarak daha akıcı hale geldiğini düşünebiliyorum” dedi.

“Artık AJDA PEKKAN HOBİM”

Ajda Pekkan, “Kimler geldi, kimler geçti. Kimse Ajda Pekkan'ı geçemedi” sorusunu şu şekilde yanıtladı:

“Çok zor bir hayat, özen ve özveri gerektiren bir hayat, bir bakıma hayattan kopuyorsunuz, bugüne kadar yaptığı her şeyi yapan Ajda Pekkan'ın peşinden koşmaya başlıyorsunuz ama şimdi Ajda'nın sevincini yaşıyorum. Pekkan. Türkiye'den vazgeçemedim. Bir cankurtaran halatına baktığınızda, onun yalnızca siz olduğunuzu söylersiniz. Kıymetini bilmek lazım. Ne kendimden ne de vatanımdan vazgeçemedim. Bir karar verdiğimden beri, bunun değerini bilmek ve en iyisi olmak için çalıştım.”

3

Pekkan, yeni şarkıların da geleceğini belirterek, şöyle konuştu: “Bu telaşla albüm de gelecek. Hani bazen hedef koyuyorsunuz hemen yapmak için ama olmuyor, eğlenmiyoruz,” biraz hoş, artık eski telaş yok.” “Bundan sonra Ajda Pekkan benim hobim olacak” dedi.

BWO Entertainment, JRO Investment ve missafir.com Yaklaşık 40 bin kişinin izleyeceği ve destekleriyle düzenlenecek bu dev konserin biletleri Bubilet, Biletinial, İticket, Passo ve Biletix'te satışta.

ekran penceresi
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
37 kilo olunca serbest bırakıldı... Nihal Candan'a bomba suçlama37 kilo olunca serbest bırakıldı… Nihal Candan'a bomba suçlama
Bahar dizisine bomba transfer!  O isim geliyorBahar dizisine bomba transfer! O isim geliyor
İfadeleri şok etti! İfadeleri şok etti! “Camilere girmemiz yasaktır!”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir