ADATA, 23. yılını One Tree Planted – TECHNOLOGY ortaklığında düzenlenen ödüllü etkinlikler ve yerel indirim fırsatlarıyla kutluyor

Dünyanın en büyük DRAM modülü ve USB flash bellek tedarikçilerinden biri olan ADATA Technology, bugün 23. yılını kutluyor. ADATA'nın yıldönümüne özel olarak “Bugünü Şekillendir, Yarını Kucakla” temasıyla başlattığı bir ay boyunca sürecek kutlamalarda, çeşitli yıl dönümü kutlamalarının yanı sıra küresel ağaçlandırma ve sürdürülebilirlik girişimleri de gerçekleştirilecek. Ödül etkinlikleri ve yerel indirimler kullanıcıları bekliyor. ADATA, dünyanın en büyük yeşil ESG organizasyonlarından biri olan “Tek Ağaç Dikildi” ile birlikte düzenlenen ve her kesimden insanın katılımıyla düzenlenen “Yeşil Misyon” adlı ödüllü çevrimiçi etkinlikle beş kıtada binlerce ağaç dikmeyi hedefliyor. dünya çapında.

ADATA'nın sürdürülebilir bir dünya inşa etme vizyonuyla başlattığı bu yeşil kutlamada online ağaç dikme etkinliğini tamamlayan katılımcılar, dünya çapında devam edecek çekilişe katılarak ADATA ve XPG ürünlerini kazanma fırsatı yakalayacak. ADATA bu şekilde çevre koruma ve sürdürülebilirlik misyonunu geliştirmeyi hedefliyor.

Katılımcılar çevrimiçi oyunu oynayarak ağaç dikmeye ve ödüller kazanmaya yardımcı olacaklar

ADATA'nın bu yıl Mart ayında Tayvan'daki “Taichung Kıyı Sulak Alan Barınak Kuşağı” bölgesini “Bugünü Şekillendir, Yarını Kucakla” temasıyla yeniden ağaçlandırarak başlattığı yeşil girişim, çok daha geniş kapsamlı bir sürdürülebilirlik projesine dönüştü. ADATA, dünyanın en büyük kar amacı gütmeyen yeşil kuruluşu “One Tree Planted” ile işbirliği içinde düzenlenen bu projeyle, dünyanın her yerinden kullanıcılarını çevrimiçi “Green Mission” oyununa katılarak sürdürülebilirliği teşvik etmeye davet ediyor. Bu oyunda, oyundaki görevler tamamlanarak “ESG Puanı” biriktirilecek ve dünya çapında toplam puan 5 milyona ulaştığında, beş kıtada 5000 ağaç dikilerek ağaçlandırmaya katkı sağlanacak.

30 Mayıs'a kadar sürecek olan bu etkinlikte katılımcılar sadece ağaç dikmeye yardım etmekle kalmayacak, aynı zamanda bir çekilişe katılarak ADATA ve ADATA yüksek performanslı SSD'ler, XPG LANCER serisi bellek modülleri gibi XPG ürünlerini kazanma şansı bulacaklar. , oyun faresi ve kulaklık. Kazananlar 17 Haziran'da ADATA'nın resmi web sitesinde duyurulacak.

ADATA Yönetim Kurulu Başkanı Simon Chen şunları söyledi: “Sürdürülebilirliğin tohumları ADATA'nın kurumsal kültüründe zaten filizlendi ve bu filizlerin One Tree Planted iş birliğiyle attığımız yeni adımlarla büyüyeceğinden çok mutluyuz. .” diyor.

Ayrıca ADATA, dünya çapındaki çocukların mesleki gelişimini ve sürdürülebilir işgücünü desteklemek amacıyla kurulan “Küresel Sinek Kuşu Fonu”nda aktif olarak yeni yetenekler yetiştiriyor. ADATA'nın 23. yıl dönümü kutlamaları kapsamında şirket, dünya çapındaki binlerce çalışanını sürdürülebilirlik uygulamalarını iş ve kişisel yaşamlarına taşımaya teşvik ediyor.

ADATA'nın 23. yıl dönümüne özel yerel indirimleri kaçırmayın

ADATA, 23. yılı dolayısıyla başlattığı “Yeşil Kutlama” kapsamında Türkiye'deki kullanıcılarına oyuncu fareleri, klavyeler, SSD'ler ve DDR5 RAM'de özel sürpriz indirimler sunuyor.

Yalnızca 73 gram ağırlığında ve ergonomik dış iskelet tasarımına sahip XPG SLINGSHOT RGB oyun faresi, XPG PRIME yazılımıyla kullanıcı zevkine göre kişiselleştirilebilir ve sensörlü optik PMW 3360 ile çeviklik odaklı oyuncular için idealdir. XPG SLINGSHOT RGB oyun faresini satın alabilirsiniz. Gaming.GeN.TR'de güncel indirimle 499 TL'ye.

Standart bir klavyenin %60'ı form faktörüne sahip olan, 12 farklı RGB aydınlatma ayarı arasından seçim yapabileceğiniz ve Red Switch sayesinde FPS oyunlarında en iyi performansı gösterebileceğiniz XPG SUMMONER MINI RGB Red Switch oyuncu klavyesini satın alabilirsiniz, Gaming.Gen.TR'de 899 TL'ye.

7200 mT/s'ye varan hızlarla yüksek performanslı oyun ve hız aşırtma için en uygun seçim olan XPG LANCER RGB CL38 DDR5 RAM'i XPG PRIME yazılımı ile istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. DDR4'ten DDR5'e geçiş yapan kullanıcılar için ideal bir seçim olan bu ürün, DDR4'ün iki katı kapasiteye sahip olup, maksimum frekans 1,63 kat artırılmıştır. XPG LANCER RGB CL38 DDR5 RAM'in 16GB, 5200mHz beyaz seçeneğini bu kadar resmi satıcıdan 1899 TL'ye satın alabilirsiniz.

XPG'nin giriş seviyesi SSD'lerinden biri olan SPECTRIX S40G, 3500 MB'a varan okuma hızları ve 3000 MB'a varan yazma hızları ve özelleştirilebilir RGB aydınlatmasıyla kullanıcılarını bekliyor. XPG SPECTRIX S40G 1TB SSD'yi Gamers Arena üzerinden 2499 TL karşılığında satın alabilirsiniz.

XPG LANCER CL38 DDR5 5200 mHz RAM, yüksek hızlı işleme ve düşük gecikme süresi sunar. Bellek performansını ve stabilizasyonu garanti eden dahili soğutuculu XPG LANCER CL38 DDR5 8 GB RAM, 1514,38 TL'ye Garaj Online'da alıcılarını bekliyor.

Kaynak: (guzelhaber.net) Güzel Haber Masası

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir