4 kız kardeşinin kimliklerinde babasının adı “Erol” çıktı! Duygu Nebioğlu'na gönderilen o mesaj kafaları karıştırdı: “Erol o zamanlar bekardı.”

63 yıl önce Göksel Özdoğdu ile evlenen Metin Akpınar'ın, 36 yıl önce evlilik dışı ilişkiden ikiz kızları olduğu ortaya çıktı. Duygu Nebioğlu, 82 yaşındaki sanatçının biyolojik kızı olduğu DNA testi ve mahkeme kararıyla resmileşti.

Metin Akpınar'ın kızı olduğu ortaya çıkan Nebioğlu, şimdi de annesi Suphiye Orancı'ya ulaşmak için harekete geçti ve Müge Anlı'nın programına katıldı.

Programda dikkat çeken detay ise Müge Anlı'nın “Dilara'nın babasının adı Erol nüfus cüzdanında” derken Duygu Nebioğlu, “Bizim nüfus cüzdanlarımızda babalarımızın hepsinin adı Erol olarak yazıyor” dedi. “Erol adında kimseyi tanımıyoruz.”

Bu kapsamda kayıp annenin çocukluk arkadaşı programa bağlanarak Erol hakkında bildiklerini anlattı.

Suphiye Orancı'nın çocukluk arkadaşı olduğunu söyleyen ancak adını vermek istemeyen bir başka izleyici ise yayına bağlanarak şunları söyledi:

müge suphiye

“Aslında konuşmak istemiyorum ama yine de Duygu'yla ilgili bir şeyler anlatmak istiyorum. Suphiye'nin çocukluk arkadaşıyım. Suphiye asil bir arkadaşımdı, çok güzel, narin, çok tatlı. Yıllar sonra bile onu düşünürdüm. Programda görünce “Bu benim arkadaşım Suphiye” dedim. Çok iyi bir kızdı, kalbindeki iyiliği hiç kaybetmedi ama uzun süredir mahallede kötü bir aile hayatı olduğunu gördüm. “Bir süre onunla takıldılar. Daha sonra duyduğumuza göre çocuğu alıp Erol'un annesine bırakmış. Erol'un adını bu yüzden koyduğunu sanıyordum. nüfus sayımı.”

BİLDİRİM MESAJI YAYINLANDI

Annesiyle iletişime geçmek için her yolu deneyen Duygu Nebioğlu, aldığı “ihbar” mesajlarını da sosyal medyada yayınladı.

Erol isimli kişiyle ilgili mesaj, “Kızım… O dönemde sitesinde lüks bir restoran, Balmumcu'da babasının evi ve Bebek'te deniz seviyesinde bir apartman dairesi olan kişi Erol olabilirdi… o zamanlar bekardı…” tartışma konusu oldu.

Duygu Neioğlu

ekran penceresi
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Karısını öpmeye doyamadı! Karısını öpmeye doyamadı! “Hadi tatlım”
İlk kesin haber ŞİMDİ geldi!  O dizi final yapıyorİlk kesin haber ŞİMDİ geldi! O dizi final yapıyor
Ünlü şarkıcıdan acı haber!  Kız arkadaşı bunu açıkladıÜnlü şarkıcıdan acı haber! Kız arkadaşı bunu açıkladı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir